+48 570 222 570

info@csveterans.com

EN

O nas

Wyposażeni w najnowszą technologię do hydrografiki, możemy wykonywać usługę na skalę przemysłową, a proces jest powtarzalny i precyzyjny.

Hydrografika według CS Veterans

Czym jest nanoszenie grafiki metodą transferu wodnego?

Zautomatyzowany proces hydrograficzny jest nowoczesną metodą nanoszenia wzorów na skomplikowane struktury w trzech płaszczyznach, przy nieograniczonych możliwościach ozdabiania.

Dzięki adaptacyjnej technologii, możliwe jest nakładanie nadruku na najbardziej skomplikowane kształty, przy zachowaniu swojej wysokiej odporności na ścieranie. Zniszczenie takiej powłoki jest niezwykle trudne do osiągnięcia dlatego można ją stosować np. przy kryciu broni, która najczęściej narażona jest na różne czynniki atmosferyczne.

Korzyści rozwiązań CS Veterans

Dostępność specjalistycznych, opatentowanych narzędzi oraz wysokiej jakości materiałów, spełniających najwyższe standardy,
 pozwala na obsługę niemalże każdej ilości – na skalę przemysłową, również na miejscu u klienta.

 • Zautomatyzowany proces

  Dzięki urządzeniom sterowanym mikroprocesorowo

 • Wyłączny dystrybutor

  Zautomatyzowanych urządzeń do hydrografiki

 • Skrócony czas realizacji

  Poprzez krycie wielu elementów jednocześnie

 • Jakość i zaufanie

  Wykonujemy darmowe próby celem potwierdzenia jakości

Kreatywność jest granicą do uzyskiwania oczekiwanych efektów

Hydrografika jest adaptacyjną technologią, którą można stosować w każdym obszarze, nawet tam gdzie na pierwszy rzut oka nie wpasowują się w możliwości naszego procesu. Nie jesteś pewny czy Twój produkt nadaje się do nałożenia wzoru? Skontaktuj się z nami.

Przeciągnij aby zobaczyć więcej, kliknij w link by przejść dalej

Centrum Weterana Działań Poza Granicami Państwa

Działamy we współpracy z tą instytucją, dzieląc się doświadczeniem i wiedzą z weteranami, jednocześnie oddając szacunek poległym na polu walki.

Centrum Weterana pełni funkcję ośrodka, w którym weterani działań poza granicami państwa oraz rodziny żołnierzy i pracowników wojska poległych podczas tych działań, uzyskują pomoc, radę oraz korzystają z konsultacji, w szczególności prawnych i psychologicznych, w zakresie możliwości rozwiązania nurtujących ich problemów.

Zobacz więcej

CS Veterans

CS Veterans to firma z siedzibą w Bydgoszczy, która wchodzi na polski i zagraniczny rynek z najnowszą technologią specjalizującą się w hydrografice.

Do dyspozycji mamy nowoczesny budynek usługowy, a obecnie jesteśmy w trakcie planów na budowę kolejnego obiektu o kubaturze 600m2 w którym znajdą się biura oraz hurtownia z kompleksowym wyposażeniem do hydrografiki. Posiadamy opatentowane urządzenia, na sprzedaż których posiadamy wyłączność na kraje europejskie i Stany Zjednocznone.

Zobacz więcej

Zaplecze produkcyjne

Wyposażeni w najnowszą technologię do hydrografiki, możemy wykonywać usługę na skalę przemysłową, a proces jest powtarzalny i precyzyjny.

Dysponujemy 110m2 halą, składającą się z 5 nowoczesnych urządzeń, co pozwala nam pracować niezależnie nad kilkoma projektami jednocześnie. Współpracujemy również z największymi producentami w Polsce. Za nowoczesnym zapleczem stoją również doświadczeni w branży ludzie, którzy pilnują aby efekt spełniał najwyższe możliwe standardy.

Zobacz więcej